s.kylu.net

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-05-05 01:20:40

Kxle

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-05
Posty: 10
Punktów :   

Ogłoszenie

Przestrzegajcie zasad, które są na spawnie!
Head Admin: Kylu92


Na serwerze są gildie:
BonBony
Vegiria

Jeżeli chcesz dołączyć do którejś z tych gildii, wpisz /f join [nazwa gildii] np. chcę dołączyć do gildii Vegiria piszę, /f join Vegiria


Na serverze jest możliwość kupna działki/domu jednym kliknięciem myszki, wystarczy podejść do domku/działki i prawym przyciskiem myszy uderzyć w tabliczkę, na której jest napisane ile kosztuje działka i jakie ma wymiary.

Działki kosztują ok. 3 tysiące dolarów,w zależności od rozmiarów...

Każdy na "start" otrzymuje 30 tys. dolarów. Stan swojego konta można sprawdzić wpisując /money.
Jeżeli ktoś zamierza sprzedać swoją działke/dom, to niech pisze tutaj.

Jest możliwość zarobienia pieniędzy,  można  założyć sklep i mieć prace.

!!!Jest plugin praca!!!  Czyli jak wpiszemy   /jobs browse wyświetli nam się oferta prac. Kiedy już wybraliśmy sobie pracę, wpisujemy /jobs join <nazwa pracy>


Za wykonywanie pracy dostaje się pieniądze i expa, im więcej się robi tym więcej jest pieniędzy, i większy lvl.

Jak chcemy zobaczyć nasze osiągnięcia w pracy (level, exp), wpisujemy  /jobs stats
.
Więcej komend związanych z pracą, znajdziecie wpisując    /jobs

Mogę za darmo postawić komuś działke w wybrany przez siebie miejscu. Ale trzeba mnie "złapać" na serwerze i napisać mi. Co czasem komuś może bardziej się opłacać.

Bardzo często są organizowane eventy, na których można wygrać ciekawe rzeczy.

Jeżeli masz ciekawy pomysł na wybudowanie czegoś bardzo dobrego, pisz do moderatorów lub najlepiej do Admina.

Można wykupić konto premium, które kosztuje 11,07 złotych za sms. Jest ono na miesiąc i daje dużo korzyści. Co daje konto VIP?
-Na czacie wyświetla się nick na żółto z prefixem VIP
-Można dodawać sobie przedmioty komendą "/give"
-Dostaje się działkę za darmo i na zawsze, o rozmiarach minimum 23x23 w ciekawym miejscu...
-Można włączyć sobie nieśmiertelność, komendą /god i śmiertelność /ungod
-Można zmieniać pogodę komendą      /weather sunny  i /weather rain
-Oraz zmianę pory dnia komendami    /time day i /time night


Mam nadzieje, że wszystko jasno i bardzo dobrze wyjaśniłem. Pozdrawiam Kylu92


Poszukuję 2 osoby znające się na moderacji. Czyli znajomość pluginów worldedit, worldguard, lwc...
oferuję w zamian ciekawe przywileje i coś jeszcze.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.buciarnia.pun.pl www.gamehogwart.pun.pl www.sbmtechniczna.pun.pl www.pisi.pun.pl www.skokimanager.pun.pl